Sdílet

Systémy a komponenty

Celek je více než jen pouhý součet jeho částí. To samozřejmě platí zejména pro komplexní systémy, jakým je naše podlahové topení Schlüter-BEKOTEC-THERM. Podstatné kritérium pro rozhodnutí ve prospěch podlahového topení však přesto představuje kvalita systémových komponentů. Je dobré vědět, že rozhodnete-li se pro Schlüter-Systems, sázíte na skutečnou značkovou kvalitu "Made in Germany".

To platí pro teplovodní podlahové topení Schlüter-BEKOTEC-THERM i pro naše elektrické podlahové topení Schlüter-DITRA-HEAT-E. Na následujících stránkách naleznete užitečné informace o veškerých komponentech, ze kterých se skládají naše inovativní systémy vytápění.

 • Schlüter®-BEKOTEC-THERM

  Naše mimořádně nízké teplovodní podlahové topení Schlüter-BEKOTEC-THERM nabízí efektivní systémovou topnou techniku - od topné trubky až po vysoce moderní řídící a regulační jednotky.

  Další informace o Schlüter-BEKOTEC-THERM
 • Schlüter®-DITRA-HEAT-E

  Elektrické vytápění podlah a stěn Schlüter-DITRA-HEAT-E vměstná do konstrukční výšky pouhých 5,5 mm separaci i topný systém - ideální řešení pro teplou dlažbu v koupelně!

  Další informace o Schlüter-DITRA-HEAT-E
 • Referenční projekty

  BEKOTEC-THERM jako systém vytápění přesvědčí v moderních novostavbách i ve starých objektech z minulých století – prohlédněte si naše reference! Referenční projekty

Sdílet