Sdílet

Pokládka podlahového topení v novostavbě

Pro Vaši novostavbu nabízí Schlüter-Systems dvě přesvědčivá řešení pro teplovodní podlahová topení s různými konstrukčními výškami:

  • Schlüter-BEKOTEC-EN
  • Schlüter-BEKOTEC-F

 

Zhotovení našich podlahových konstrukcí probíhá mimořádně rychle a jsou také vysoce zatížitelné - mnoho autosalonů a výstavních budov spoléhá na tenkovrstvé BEKOTEC konstrukce.
U obou variant našeho podlahového topení tvoří základ pro tenkou vrstvu potěru deska s výlisky, která se rychle a snadno pokládá. Kromě toho se do ní pokládají topné trubky, které se snadno upínají mezi výlisky. Na přání lze pod topnou plochu položit izolaci.

 

Zvolte požadovanou konstrukční výšku: 52 mm nebo 31 mm?

  • Schlüter®-BEKOTEC-EN

    Schlüter-BEKOTEC-EN má včetně potěru, který musí překrývat desku s výlisky o 8 mm, celkovou konstrukční výšku 52 mm.

  • Schlüter®-BEKOTEC-F

    Schlüter-BEKOTEC-F snižuje tento rozměr o dalších 21 mm a dostává se na celkovou konstrukční výšku pouhých 31 mm.

Zkraťte si dobu montáže a nastěhujte se do svého nového domova až o 6 týdnů dříve!

Díky patentované konstrukci našich systémů podlahového topení zpravidla odpadá čekání na vyzrání potěru pro pokládku a tzv. „natápění potěru". S BEKOTEC-THERM tak nejenom zkrátíte dobu montáže až o šest týdnů, ale snížíte i vysoké náklady na vytápění, protože jste se rozhodli pro udržitelnou metodu topení.

Plánujete dodatečnou instalaci podlahového topení? Žádný problém. Naše topné systémy můžete stejně snadno instalovat i v případě rekonstrukce starých objektů. Nepotřebujete žádné radiátory na stěnách a ušetříte spoustu místa, času a především peněz.

Referenční projekty pro pokládku v novostavbách

Bydlení na nejvyšší úrovni s podlahovým topením Schlüter – naše systémy vytápění se používají v mimořádných projektech novostaveb:

Nejlepší volba pro regenerativní zdroje energie

Pro vytápění a chlazení budov jsou dnes k dispozici zařízení na výrobu energie, která umožňují efektivní využívání regenerativních energetických zdrojů (např. teplo okolního prostředí a sluneční energie). Největší potenciál úspory energie a nákladů mají topná zařízení s co možná nejnižší teplotou systému – tak jako BEKOTEC-THERM. Schlüter keramická klima podlaha nabízí ideální podmínky pro využívání tepelných čerpadel, solární a kondenzační techniky.

Sdílet

Endlich barfuß über warme Fliesen laufen - dank einer Fußbodenheizung von Schlüter!

Poznejte náš kompletní systém Schlüter®-BEKOTEC-THERM!

Schlüter®-BEKOTEC-THERM