• Wärme aus dem Boden - in unserem Ratgeber zum Thema Fußbodenheizung erfahren Sie mehr.

Sdílet

Rádce pro podlahové topení

Příjemné teplo, snadná instalace a nízká spotřeba energie. Podlahové topení nabízí spoustu výhod a je vhodné pro použití v novostavbách i při rekonstrukci starých objektů. Kromě teplovodních systémů vytápění nabízí Schlüter-Systems i elektrická podlahová topení. Náš rádce vám prozradí, který systém nejlépe splňuje Vaše požadavky.

Přehled témat:

Výhody podlahového topení
Konstrukce a funkce
Vhodné podlahové krytiny a podlahové konstrukce
Pokládka v novostavbě
Dodatečná instalace ve starém objektu

Fußbodenheizungen geben Wärme großflächig ab - das spart Energie.

Teplovodní podlahová topení se skládají z topných trubek, které jsou položeny v potěru pod podlahovou krytinou. Rozvod tepla v místnostech se provádí pomocí rozdělovače topných okruhů, který reguluje cirkulující teplou vodu v přívodním a zpětném potrubí. Pro snadnou regulaci doby topení a teplot se používají prostorová čidla a řídící moduly. Dokonalý plnohodnotný systém vytápění v celém interiéru s vhodnými podlahovými krytinami.

Schlüter-BEKOTEC-THERM je systém teplovodního topení, který spojuje podlahovou konstrukci s plošným vytápěním. Potěrovou desku s výlisky Schlüter-BEKOTEC-EN lze dodat v různých variantách a slouží jako roznášecí vrstva, kročejová izolace a podklad pro vedení topných trubek. Pomocí rozdělovače topných okruhů Schlüter-BEKOTEC-THERM-HV/DE lze systém připojit k téměř každému topnému zařízení.

Další informace o Schlüter-BEKOTEC-THERM

Die elektrische Boden- und Wandheizung DITRA-HEAT-E sorgt für behagliche Wärme.

Elektrická podlahová topení se skládají z topných kabelů, které se ve vytápěné oblasti pokládají přímo pod podlahovou krytinu. Regulování teploty a řízení času zapnutí a vypnutí lze pohodlně provádět pomocí termostatu. Systémy elektrického vytápění jsou vhodné především pro rychlý a cílený ohřev malých ploch a ideálně se proto hodí do zón, kde se chodí bosou nohou v koupelně s keramickou dlažbou, např. před umyvadlem, vanou nebo sprchou.

Schlüter-DITRA-HEAT-E je tenkovrstvé elektrické topení pro podlahy a stěny. Nosnou vrstvu pro topné kabely tvoří osvědčená separační rohož Schlüter-DITRA-HEAT, která zároveň slouží jako separace, izolace, kročejová izolace, roznášecí vrstva a vrstva pro vyrovnání tlaku páry pro podlahy z přírodního kamene nebo keramické dlažby. Systém se díky velmi nízké celkové výšce 5,5 mm výborně hodí pro rekonstrukce starých objektů a lze jej dodat jako kompletní sadu nebo po jednotlivých komponentech. Hodí se dokonale jako plnohodnotné topení nebo jako doplňkový systém vytápění určitých zón (např. ráno v koupelně před umyvadlem).

Další informace o Schlüter-DITRA-HEAT-E

<p>Použití Schlüter podlahových topení </p>

  • Referenční projekty

    BEKOTEC-THERM jako systém vytápění přesvědčí v moderních novostavbách i ve starých objektech z minulých století – prohlédněte si naše reference! Referenční projekty
  • Výpočet nabídky

    Kolik stojí Schlüter-BEKOTEC-THERM? Zjistěte paušální a nezávaznou cenu Vašeho nového podlahového topení. Spočítat náklady

Sdílet

Endlich barfuß über warme Fliesen laufen - dank einer Fußbodenheizung von Schlüter!

Poznejte náš kompletní systém Schlüter®-BEKOTEC-THERM!

Schlüter®-BEKOTEC-THERM