Rekonstrukce místnosti

Stavebníci často stojí při přestavbě jednotlivých místností – například při rekonstrukci koupelny – před otázkou: „Podlahové topení nebo radiátory?“ I když je celá zbývající část objektu vybavena konvenčními radiátory, nabízí systém Schlüter®-BEKOTEC-THERM možnost vybavit jednotlivé místnosti v průběhu rekonstrukce moderním teplovodním podlahovým topením.

Naši Schlüter systémoví řemelníci vám rádi poskytnou informace o možnosti dodat místnostem další přidanou hodnotu. Nebo se nezávazně informujte v některém z našich kompetenčních center BEKOTEC® ve vaší blízkosti.

Vzorová bezbariérová koupelna

Německá společnost pro gerontotechniku (SGT) nabízí odborníkům z průmyslu, obchodu a řemesel i spotřebitelům zevrubný servis na téma „50 plus“. Na trvalé výstavě „Fórum pro generace“ prezentuje SGT v Iserlohnu celou řadu nabídek v oblasti bezbariérového stavění a bydlení.

Součástí této výstavy je také bezbariérová koupelna vybavená produkty a řešeními Schlüter-Systems. Kromě sprchy v úrovni podlahy se Schlüter®-KERDI-LINE, profilem na ochranu proti přetékání vody Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS a Schlüter®-DECO-SG profilem pro uchycení stěny sprchy lze vidět i Schlüter®-KERDI-DRAIN odtok pro centrální bodové odvodnění.

Další komfort v koupelně přináší dlažba, kterou lze rychle zahřát. Proto je koupena SGT také vybavena tenkovrstvým a energeticky úsporným podlahovým topením Schlüter®-BEKOTEC-THERM. Na obložené lavici je navíc použito elektrické temperování podlahy Schlüter®-DITRA-HEAT-E.

Umyvadlo a zrcadlo nad ním elegantně osvětlují Schlüter®-LIPROTEC osvětlovací profily. Jako bonbónek je i pro odtok v umyvadle použit odvodňovací žlab Schlüter®-KERDI-LINE.

Jako základ pro práce v celé koupelně slouží podklad pro obkládání Schlüter®-KERDI-BOARD. Použité obklady pocházejí z Agrob Buchtal.

SGT vám po předchozím sjednání termínu ráda poskytne rady.

SGT Německá společnost pro gerontotechniku
(GGT Deutsche Gesellschaft für Gerontotechnik® mbH)
Max-Planck-Str. 5
58638 Iserlohn

Přesvědčilo vás to?

Pak poznejte náš kompletní systém Schlüter®-BEKOTEC-THERM!

Schlüter®-BEKOTEC-THERM