Použití ve starých objektech

Pro Vaši rekonstrukci nebo renovaci

… existuje hned několik systémových variant Schlüter®-BEKOTEC-THERM. Při projektování a také s ohledem na statiku objektu boduje BEKOTEC-THERM systém také zde s extrémně nízkou konstrukční výškou, tudíž minimální hmotností a mimořádně krátkou dobou montáže!

Tepelná izolace. Topení. Potěr. A velmi malá hmotnost

Schlüter®-BEKOTEC-EN 18 FTS představuje kombinaci desky s výlisky a kročejové izolace s tloušťkou pouhých 23 mm (odzkoušenými 25 db). Tuto kombinaci lze pokládat přímo na nosný podklad: Například na beton nebo na konstrukci dřevěného stropu. Do desky se se pokládají topné trubky i potěr.

Spolu s potřebnou krycí vrstvou potěru 8 mm se Schlüter®-BEKOTEC-EN 18 FTS dostává na celkovou výšku pouhých 31 mm a nejmenší možnou hmotnost 52 kg/m².

Výsledek: přesvědčivé - neboť lehke řešení, které Vás jako projektanta potěší - také co se statiky vašeho objektu týče. Život může být tak snadný...

Informace o výrobku

"Nejtenčí možné řešení" BEKOTEC-EN 12 FK

Schlüter®-BEKOTEC-EN 12 FK je deska s výlisky o tloušťce pouhých 12 mm. Odstupy mezi výlisky BEKOTEC-EN-12 FK umožňují spolehlivé upnutí topného potrubí o průměru 10 mm.

Spolu s potěrem, který musí výlisky překrývat o 8 mm, se Schlüter®-BEKOTEC-EN 12 FK dostává na senzačně malou konstrukční výšku 20 mm a na hmotnost 40 kg/m².

A vítězem se stává…

Systém podlahového vytápění Schlüter®-BEKOTEC-EN 12 FK je vhodný i pro renovace a rekonstrukce, u kterých to jiné systémy kvůli své výšce a hmotnosti neumožňují. Malá zatížitelnost a nízká světlá výška přestávají být díky Schlüter®-BEKOTEC-EN 12 FK důvodem, proč nepoužít efektivní podlahové topení.

Nízké, ale skvělé!

Nenechte se zmást nízkou konstrukční výškou našich podlahových konstrukcí: Jsou stejně zatížitelné jako tradiční potěrové podlahy a jsou schopny pohlcovat vysoké provozní zatížení. Systémem Schlüter®-BEKOTEC jsme již vybavili mnoho autosalonů. Skutečnost, že jedno jediné SUV váží již 3,5 tuny, vám dodá klid při projektování vašeho projektu. Nebo ne?

Informace o výrobku